Profesjonalizm i kreatywność

Wykończenia wnętrz

OKta remonty

Wykończenia wnętrz

Okta Remonty to odpowiedź na co raz większe zapotrzebowanie rynku na profesjonalne ekipy, wyspecjalizowane w profesjonalnym wykończaniu mieszkań i wnętrz.

Wykończenia wnętrz Warszawa

Okta Remonty od wielu lat wykonuje  wykończenia wnętrz, mieszkań, domów i biur.  Dzięki przejrzystym warunkom współpracy oraz elastycznemu podejściu do klienta współpraca z nami jest czystą przyjemnością.  Wykończenia wnętrz realizujemy za pomocą materiałów od sprawdzonych producentów, co gwarantuje najwyższą jakość i najlepszy efekt wykonanej przez nas usługi wykończenia mieszkania lub innych wnętrz.

Wykończenia wnętrz - oferta

Koordynator

Do każdego zlecenia delegowany jest koordynator, który odpowiada za zakupy, koordynację prac ekipy i służy wszelką informacją naszym klientom.

Doświadczona ekipa

 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum sodales nisl ac metus congue vehicula. Integer eros tellus, pretium sagittis metus nec, efficitur mattis ligula.

Materiały wysokiej jakości

Aby  zagwarantować najwyższą jakość naszych usług korzystamy tylko z materiałów od renomowanych producentów.

Pisemna gwarancja

Na nasze usługi wystawiamy pisemną dwuletnią gwarancję. Okta Remonty posiada także ubezpieczenie OC, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie naszych klientów. 

Sprzątanie poremontowe

Mieszkanie w którym wykańczaliśmy wnętrza oddajemy dopiero po dokładnym jego posprzątaniu. Tobie zostaje tylko wygodnie się urządzić. 

Ekologia

Jako odpowiedzialna firma dbamy o środowisko. Dlatego zapewniamy wywóz odpadów budowlanych, dzięki współpracy z profesjonalnymi firmami z tej branży. Dodatkowo prowadzimy przemyślaną politykę zakupową, tak by jak najmniej materiałów uległo marnowaniu. Zwracamy także na opakowania.

Okta Remonty - Remonty mieszkań, wykańczanie wnętrz Warszawa