OKta-remonty mieszkań warszawa

Remont
drugie życie Twojego mieszkania

Remonty wnętrz to podstawowa działalność naszej firmy. Każde wnętrze, prędzej czy później, czeka remont. Współpraca z Okta remonty to gwarancja, na udany, szybki i sprawny remont każdego mieszkania.

Remonty - jak działamy

Kompleksowe remonty mieszkań

Oferujemy remonty mieszkań od A do Z. Wykonujemy wszelkie prace od instalacji hydraulicznych i elektrycznych po malowanie i układanie płytek. Dzięki nam Twoje mieszkanie nabierze nowego blasku. 

Remonty łazienek i pomieszczeń

Jeżeli nie masz potrzeby remontowania całego mieszkania, a jedynie łazienki lub innego pomieszczenia. Nic trudnego.  Okta Remonty podejmuje się także drobnych prac remontowych oraz remanentów pojedynczych pomieszczeń takich jak łazienka lub pokój.

Remonty biur i lokali usługowych

Okta  Remonty współpracuje z osobami prywatnymi oraz firmami. Nasza oferta to nie tylko remonty mieszkań, wykonujemy także remonty biur i lokali usługowych. W naszej ofercie znajduje się m.in zabudowy G-K, układanie wykładzin oraz wiele innych pozycji, dzięki którym będziesz mógł przyjmować klientów w biurze wysokim standardzie. Co więcej, Twoją firmę na to stać.

Zobacz jak działamy

Opieka koordynatora

Wykończanie mieszkań to duże przedsięwzięcie logistyczne. Dlatego każdej inwestycji towarzyszy koordynator odpowiadający za zakupy, dostawy oraz przebieg prac.

Doświadczona ekipa

Posiadamy własne ekipy budowlane. Składają się z doświadczonych pracowników, prawdziwych fachowców i ekspertów w swoim fachu. 

Materiały wysokiej jakości

Dla zagwarantowania wysokiej jakości naszych usług, używamy materiałów budowlanych i wykończeniowych tylko uznanych prpducentów.

Gwarancja na usługi

Na nasze usługi wystawiamy pisemną gwarancję na dwa lata. Ponadto Okta Remonty posiada polisę OC, która dodatkowo zabezpiecza naszych klientów.

Sprzątanie mieszkania

Wykończenia wnętrz kończymy generalnym sprzątaniem mieszkania. Dzięki temu jedynie co pozostaje Tobie do zrobienia, to wygodnie się urządzić.

Dbamy o środowisko

Jako odpowiedzialna firma dbamy o środowisko. Dbamy by powstałe, w trakcie wykańczanie wnętrz, nie zanieczyszczały środowiska naturalnego. Sami organizujemy wywóz odpadów, przy współpracy z profesjonalnymi firmami.

Okta Remonty - Remonty mieszkań, wykańczanie wnętrz Warszawa